• Wpisów: 132
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:54
  • Licznik odwiedzin: 11 437 / 1720 dni
 
zacnyjiyong
 
1. G-Dragon (BIGBANG)

Król mody nie jest tylko kompozytorem, ale także producentem muzycznym. Od 2006 roku komponuje piosenki dla BIGBANG. Raper stworzył nawet cały album do swojego solowego debiutu z Heartbreaker.
2. Jonghyun (SHINee)
Rok po debiucie SHINee Jonghyun podjął współpracę z Minho i napisali razem piosenkę „Juliette”, która okazała się być hitem. Idol w dalszym ciągu komponuje piosenki, zadebiutował solo w 2015 roku.

youtu.be/XwkP3qfwqs8
3. Yenny (Wonder Girls)
Oprócz skomponowania i zaśpiewania piosenki „Hello To Myself” do dramy „Dream High 2”, pomogła napisać tekst i stworzyć muzykę do każdego utworu jej solowego albumu „Me?”. Skomponowała również piosenki takie jak „Saying I Love You” i „For Wonderful.”

youtu.be/jer-qOP59YE
4. Amber (f(x))
Idolka była w 100% częścią procesu produkcyjnego jej solowego albumu Beautiful.  Napisała tekst, stworzyła muzykę i ułożyła aranżację do prawie wszystkich piosenek w swoim mini-albumie.

youtu.be/BYGeGI1Ihlc
5. Ilhoon (BTOB)
Od debiutu pod skrzydłami CUBE ENT., idol był częścią pisania piosenek, tworzenia muzyki i ich aranżacji dla BTOB, CLC, Dal Shabet, Hyuna i albumu G.NA. To jest imponujące, jak na 21-latka!

youtu.be/PpkKMO6Xr8Q

Nie możesz dodać komentarza.