• Wpisów: 132
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:54
  • Licznik odwiedzin: 10 834 / 1593 dni
 
zacnyjiyong
 
jak widzicie g-dragon jest osobą która łoczy style ze sobą  np: styl uliczny z elegackim "
73d12d7c5aad36f3d729fb583679e208.jpg

y.jpg

Kurtka Yves Saint Lauren Starburst Teddy Jacket in Bordeaux Velour. Jej wartość to 6.990$ (około 26.000 zł)( ORGINALNA OCZYWIŚCIE  )
W roku Czarnego Smoka (według chińskiego kalendarza) chcemy wiedzieć, które gwiazdy będą koronowane mianem fashionisty roku i jedynie G-Dragon może być pewien tego tytułu.
.
W rzeczywistości, w 2008 roku G-Dragon znalazł się na trzecim miejscu w rankingu  A Design Award and Competition i był najmłodszym męskim artystą, który zdobył nagrodę w tej konkurencji. Oprócz tego, G-Dragon znalazł się w sekcji dziesięciu największych ikon stylu  (Style Icons), co przyciągnęło dużą uwagę publiczności. Dodać trzeba także, że kiedy artysta wykonywał swój solowy projekt w 2009 roku, znana firma Louis Vuitton sponsorowała właśnie jego, a nie inne gwiazdy z Hollywood. Na tym przykładzie widzimy wpływy G-Dragona..
Wybór odpowiedniego wzorca i jaskrawych kolorów:
.
Nie jest łatwo jednoznacznie zdefiniować styl G-Dragona. Jego styl może być nazwanym rock chic, gdyż nosi  szkolne uniformy (jest to częścią jego zwyczajów), co daje zabarwienie prepeppy wyglądu (szpanerskiego stylu). Jednak, jeśli mówimy o podstawie jaką kieruje się w modzie G-Dragon, to ważne, aby podkreślić odwagę mieszania i i układu kolorów oraz wzorów w jego ubiorze. W dodatku, poza łączeniem typowych ciuchów, lubi łączyć kurtkę z klasycznymi, sprawdzonymi wzorami oraz krawatem. Wraz z parą białych okularów przeciwsłonecznych w stylu rock chic i metalową biżuterią, otrzymujemy miły miks i dopasowany efekt. Kolejną siłą G-Dragona jest zdolność do zamazywania różnicy pomiędzy kobietą a mężczyzną. Fakt, że G-Dragon posiada kolekcję damskich ubrań, przyciąga uwagę publiczności. Jednakże, jego styl jest oryginalny, a artysta wygląda dobrze, nawet w damskich ciuchach.Kapelusze, okulary, szaliki itp.  – małe dodatki kluczem do perfekcyjnego stylu:
.
Optymalne wykorzystanie rozmaitych dodatków jest jedną z najbardziej istotnych technik w tworzeniu stylu G-Dragona. Wszystkie z tych dodatków, jak okulary przeciwsłoneczne, kapelusze i szaliki są przez niego dobrze wyselekcjonowane w celu zatuszowania wady, jaką jest posiadanie stosunkowo drobnego ciała. W rzeczywistości, odpowiedni dobór akcesoriów potrafi potrafi sprawić, że drobna osoba wygląda na większą. G-Dragon nie ma żadnej konkretnej zasady dobierania kolorów i materiałów akcesoriów do swoich ubrań, która określałaby „styl G-Dragona”. W jednej sytuacji, nosi T-shirt Marca Jacobsa, niebieski pasek, czarwoną skórzaną bransoletę i pasujący kapelusz.  Cały wizerunek przywodzi na myśl styl Hopi, co bardzo przyciąga wzrok.
.
Jednakże, uznany fashionista, G-Dragon, posiada jednorazowo nie więcej niż trzy rodzaje akcesoriów na swoim ciele. To droga, dzięki której G-Dragon wykreaował swój unikalny styl.

Nie możesz dodać komentarza.